dolů
přehrát

Výroba

Náš moderní strojový park s uzavírací silou 350 – 3500 kN garantuje maximální přesnost. Veškeré stroje jsou vybaveny čtyřmi tahači jádra, vstřikovacími jednotkami s vysokou odolností proti opotřebení a separačními výhybkami.

Zpracováváme kolem 2.200 tun suroviny ročně při celkovém objemu výroby 50 milionů dílů. Vyrábíme na ploše více než 5000 metrů čtverečních.

Pro dosažení naší strategie absolutní kontroly procesu (TPC), jsou veškeré vstřikovací stroje vybaveny automatickými kvalitativními výhybkami, integrovanými systémy horkých kanálů, temperačními a chladicími systémy a permanentní automatickou kontrolou parametrů.

Integrované roboty pro odběr dílů, potisk atd. jsou rovněž standardem.

Surový materiál se ke strojům přivádí centrálně vakuovými vedeními. Sušičky vzduchu zajišťují konstantní kvalitu materiálu pomocí automaticky monitorovaného stupně sušení.

Chlazení strojů a forem vodou probíhá pomocí oddělených uzavřených systémů. Pro ochranu forem je voda chemicky ošetřena, a zabraňuje tak usazování rzi, vodního kamene řas i agresivní tvorbě kyslíku v chladicích systémech, čímž se dlouhodobě garantuje rovnoměrné vedení teploty.