Nabídka práce a kariéra

kariera

Zde najdete naše aktuální nabídky.

Výrobní závod NovaTech působící v oblasti automobilového průmyslu hledá zaměstnance do provozovny v Třebíči na tyto pozice:

OPERÁTORKA VÝROBY

Požadujeme:

-          ukončené vzdělání - vyučen

-          připravenost pracovat ve směnném provozu

-          samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

-          moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi

-          práci v rychle rozvíjející se firmě

-          odpovídající platové ohodnocení

-          zaměstnanecké benefity

-          5 týdnu dovolené

Kontaktujte nás na tel. čísle: 568 839 045

Kontaktní osoba: p. Svatava Mašková

E-mail: maskova@novatech-plastic.cz

NovaTech CZ, s.r.o., Žďárského 222, 674 01  Třebíč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK DO ODDĚLENÍ LOGISTIKY

DISPONENT

Požadujeme:

-          SŠ / VŠ vzdělání

-          Komunikativní znalost NJ nebo AJ , slovem  i písmem podmínkou

-          Znalost práce na  PC, MS Office

-          Samostatnost, schopnost řešit problémy, spolehlivost, zodpovědnost

-          Vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

-          Komunikace mezi zahraničními zákazníky a výrobou

-          Řešení zákaznických požadavků

-          Zpracování objednávek od zákazníků

-          Organizace dodávek zboží k zákazníkovi

-          Dohled nad skladovou zásobou dílu pro výrobu

-          Objednávání materiálu pro výrobu

Nabízíme:

-          Zázemí ve stabilní firmě, působící v automobilovém průmyslu

-          Práci v moderním prostředí s nejmodernějšími technologiemi

-          Zajímavé finanční ohodnocení

-          Zaměstnanecké benefity

-          5 týdnů dovolené

Strukturovaný životopis zašlete na adresu:

maskova@novatech-plastic.cz

NovaTech CZ, s.r.o., Žďárského 222, 674 01  Třebíč

Kontakt na tel. čísle: 568 839 045

Kontaktní osoba: p. Svatava Mašková